İmplant Fiyatları Kampanya

implant fiyatları kampanya

İstanbul Diş Hastanesi implant fiyatları konusunda önemli olanaklar sunmaktadır.

Titanyum metalinden yapılan implant için oldukça yüksek teknolojiye ihtiyaç duyulmaktadır. Diş implantı tedavisinde kullanılan bütün malzemeler yurt dışından gelmektedir. Ucuz implant fiyatları, kapsamına ve implant sayısına göre değişir. Muayene esnasında hastaya bildirilecek olan yapılması gereken tedavinin içeriği ve maliyeti size bu konuda net bir fikir verecektir. İmplant tedavisine başlamadan önce hasta olan kişinin muayenesi yapılır.

Diş muayene ücreti alınmaz. Bu muayene sırasında tedaviye uygun bir hasta olup olmadığınızın ortaya çıkması için implantları yerleştirip, üzerinin protezini yapacak ve daha sonraki periyodik dişeti bakımını üstlenecek uzman hekimlerin sizi muayene etmesi en doğru yöntemdir. Bu muayene sırasında hasta olan kişinin genel sağlık durumu hakkında bilgi alınır ve gerekli görülürse bir takım tahlilleri yaptırmanız istenir. Bu tahlillere diş röntgeni dâhildir.

Sağlık sorunları olmadığı takdirde implant uygulaması 3 ay içinde biter. Uygulanan implantların temizliğini öğrenmek belirli bir zaman alır. İmplant temizliğini yüzeysel olarak öğrendikten sonra hasta temizliği kendisi rahatlıkla yapabilir. İmplantlar alt çene veya üst çene dişlerini tamamen kaybetmiş olup protez diş kullanan hastalara daha sık olarak uygulanmaktadır. Protez yapılmasına göre implant yapımı daha pahalı bir yöntemdir. Uzun yıllar rahat bir şekilde kullanmanın verdiği avantaj ile diş hastaları tarafından yoğun şekilde talep çekmektedir.

Hastanemizde uygulanan ucuz implant çeşitleri her zaman indirimli bir şekilde uygulanır.14 yıldır hizmet vermiş olduğumuz diş sağlığı sektöründe en ucuz implant modellerini sunarak hastalarımıza daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Uzman hekimlerimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile hastalarımızın hizmetindeyiz.

Çürümüş ve kırılmış dişlerinizi implant tedavisi ile yenilemek, daha sağlam ve daha güzel dişlere sahip olmanız için yapmanız gereken aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşarak aklınıza takılan her şeyi sormak olacaktır. Çeneye monte edilen bir vidanın üzerine yapılan protez diş uygulaması şeklinde yapılan implant vidalı diş tedavisi uzmanlık ve tecrübe gerektiren, ileride hastanın kendini daha iyi hissetmesini sağlayacak şekilde yapılmalıdır.

Ağızda eksik olan dişlerin yerini tamamlamak için yapılacak sabit protezde, köprüye destek olacak sağlıklı dişlerden de bir miktar küçültme yapılarak köprü protezi yapılır. Yalnız kök ile implant kalıbına sabit estetik diş kaplamaları yapıldığında sağlıklı dişlere hiçbir şekilde dokunulmaz, ucuz implant sahibi olunur.