Nobel Diş İmplantlarının Özellikleri

İsveç imalatı olan bu marka, dünyada yaygın olarak kullanılır. Ülkemide de uzun yıllardır kullanılan güvenilir markalardan biridir. Avrupa merkezli olan implant, köklü markalrdan olup Dünya çapında satış yapan bir markadır.

Tam dişsiz çenelerde dört implant ile sabit diş yapımı imkânı veren sistem ile Dünyada hala tartışılmaktadır.

Nobel Biocare, diş implantların, dişten köke bütün temel sorunların en son teknolojik dental mesleki uzmanlıkların sağlanması yolu ile yenilikçi ağız yenileme tedavileri ve dental çözümlerinde dünyanın önde gelen liderlerinden biridir.

Nobel Biocare, yenilikçi estetik dental çözümleri bilim ekseni içerisinde detaylandırarak ürüne dönüştüren en iyi medikal donanım üreticisi olan bir markadır.

Nobel Biocare, diş kaplama, Laminate Veneer Porselen Kaplama, köprüler ve dental implantı gibi tedavilerde entegre bir şekilde dental profesyonel çözüm sunar. Firmanın başarı oranı kanıtlanmış geniş tedavi çözümleri, diş hekimlerinin marka hakkındaki bilinmesinden dolayı artan hasta taleplerine cevap verir. Hastanın estetik kaygılarının yok olmasını sağlar, dental implant tedavilerinin başarılı şekilde uygulanmasına ve düzeltici diş tedavisi çözümlerine imkân sağlar. Nobel Biocare diş implantları, bilimsel olarak kendini ispatlamış güvenli, etkili ve yararlı çözümlerin sağlanmasına katkı vermiş bir şirkettir.

Nobel Biocare, 1960’larda orijinal Braemark markalı dental implantın başlangıcından beri dişçilik çalışmalarına devam etmektedir. Diğer yenilikçi uygulamaları 1980’lerde CAD/ CAM uygulamaları kullanılarak dental protezleri kişiye özel uyguladıkları yeni implant sistemi ile diş cerrahisinde ve 10 yıllık süreçte implant çalışmalarında çığır açmış bir çalışmadır.

Nobel Biocare diş implantları, dental implantlarda pazar lideridir ve kullandıkları CAD/CAM uygulamaları, cerrahi operasyonlarda öncü olmuştur. Kuzey Amerika, Avrupa ve gelişen piyasalarda her geçen gün lider olarak yerini almıştır.

Nobel Biocare, Zürih’teki ve Gothenburg, İsveç’teki merkezleri ile 2000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. USA ve İsveç’te kurulmuş olan 4 üretim tesisi üretimde yerini almaktadır. 34 ülkeye direkt satışı mevcuttur.

Nobel Biocare diş implantları, güvenli, kanıtlanmış tedavi seçenekleri vardır. İnsanın hayat standartını yükseltmek için, estetik taleplere kulak vererek hastanın ağız yapısına uygun ve kişiye özel klinik tedavileri sunmaktadır.