Ucuz Diş İmplant Almanya

UcuzDişİmplantAlmanya

Sağlık konusunda Türkiye kendini geliştirmeye devam ettiği gibi, diş sağlığında da bir adım önde. Dünyanın her yerinden Türkiye’ye diş sağlığı için gelen hastalar var.

  • 2014-2015 yılları için geçerli olmak üzere Almanya implantların tanesi 1250 TL den başlayan fiyatlarla uygulanmakta.
  • 2014-2015 yılları için geçerli olmak üzere Güney Kore implantların tanesi 1000 TL den başlayan fiyatlarla uygulanmakta.

Ülkemizde implant diş fiyatları aslında bölgelere göre değişmektedir. Ucuz diş implantı fiyatları olduğu gibi, bir hayli yüksek implant diş fiyatlarına da rastlanmaktadır. Genel olarak ortalama tek diş için en az 1000 TL den başlıyor ve 2000 TL dolayına kadar çıkmaktadır.

Yıllardır dünyada birçok ülke tarafından kullanılan bu teknoloji, ülkemizde çok pahalı olduğu için kullanılmıyordu. Günümüzde ucuz diş implantı fırsatlarının ortaya çıkması ile birlikte insanlar diledikleri gibi yapay diş tedavisi yaptırmaktadır. İmplant diş doğal dişlere en uygun sonuçları vermesi ile ön planda yer almaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, yapay dişlerin çenedeki diğer dişlerden destek almayacak ve onlara herhangi bir zararları olmayacaktır. Gücünü çene kemiğinden alacak olan bu dişleri, uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun olmadan kullanma imkânı vardır. Bunun içinde iyi bir diş hekimine ihtiyaç olmaktadır.

Doktorlar, ucuz diş implantı Alman, Amerikan, İsviçre ve Çin malı ürünlerin tedavisinin yapılması öncesinde, çene kemiği ve dişlerle ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde genel muayene yaparlar. Çene kemiği belirli bir kalınlıkta olmalıdır. Aksi durumda çene kemiği implant için uygun hale getirilmesi gerekir. Bu durumda tedavinin uzamasına sebep olacaktır.

Doktorun implant uygulamasını gerçekleştirmek için, tercih edeceği implant markasının tedavisine etki etmesi ile maliyet belli bir oranda değişecektir. İmplant piyasasında çok değişik ve fiyat aralıkları oldukça farklı markalar ve modeller bulunmaktadır. En ucuz diş implantları ile, en pahalı implantlar arasında büyük farklar olmaktadır. Doktorun kullandığı implant kalitesinin yanında özel uygulamasının da maliyete etkisi vardır.

Günümüzde çok ucuz diş implant fiyatlarını gördüğümüz gibi, taksitle kampanyalı yapılan implant fiyatları da görülmektedir. Doktorun tercihlerine ve hastanın ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik göstermekte ve değişimle beraber belli bir fiyat karşımıza çıkmaktadır.